Довірте свою безпеку професіоналам
Залиште заявку і ми вам зателефонуємо
Всі права захищені
ВАША БЕЗПЕКА -
НАШ ПРІОРИТЕТ
AJAX Starter Kit 5999 грн
ВИБЕРІТЬ РІШЕННЯ ДЛЯ СЕБЕ
БІЛЬШЕ, НІЖ ОХОРОННА КОМПАНІЯ
Компанія Мега-Ладон має більш, ніж 10 річний досвід роботи в сфері забезпечення безпеки комерційних і житлових об'єктів, володіє підбором висококласних фахівців, сучасну технічну базу і стає надійним партнером для своїх клієнтів.
Фотопідтвердження
Розумні
датчики руху
Мобільний
додаток
Кнопка SOS
Нічний режим
Захист
від пожежі
За рахунок функції фотопідтвердження оператор виявляє причину тривоги. У вас є можливість бачити фото, що надходять з датчиків руху, в мобільному додатку.
Просунуті датчики руху фіксують різницю в тепловому випромінюванні людини і домашніх вихованців. Таким чином, датчики не реагують на переміщення тварин по кімнатах.
Зручний мобільний додаток дозволяє керувати системою дистанційно, наприклад виконувати постановку і зняття з охорони. Ви будете в курсі подій завдяки стрічці повідомлень і фотографій з датчика руху.
Кнопка SOS активується за допомогою мобільного додатку і є засобом вашого захисту в разі виникнення небезпеки, коли ви знаходитесь неподалік від будинку. При натисканні на кнопку відбувається виклик групи швидкого реагування.
Нічний режим захищає вас і ваше майно, коли ви знаходитесь усередині квартири або будинку. У разі несанкціонованого проникнення спрацює сигнал тривоги.
Датчик диму моментально розпізнає загоряння, реагує на виділення диму, чадного газу та зростання температури в приміщенні. Оповіщення про загрозу відбувається через сигнал сирени і повідомлення на смартфон.
ЯК МИ ПРАЦЮЄМО
More products
ЩО ВМІЄ СИСТЕМА?
Система безпеки нового покоління забезпечує максимальний захист, запобігаючи серйозні проблеми і моментально повідомляючи вас. Все включено - захист від злодіїв, пожежі, води, газу - ваше життя стає комфортнішим і безпечнішим.
Захист від проникнення
Захист від нападу
Захист від протікання води
Захист від пожежі
Захист від витоку газу
Захист від температури
Керуйте системою декількома дотиками
Інтуїтивно зрозумілий мобільний додаток дозволить оперативно управляти системою
Моментальне сповіщення
Сповіщення на ваш телефон і на пульт охоронної компанії за 0,15 секунд
Push-сповіщення
Детальна стрічка подій, передача push-повідомлень
Дистанційне налаштування
Дистанційне налаштування системи
Група реагування
Миттєвий виїзд групи швидкого реагування після натискання тривожної кнопки
Нагадування
Налаштування нагадувань про необхідність поставити/зняти з охорони
Дизайн
Простий і зручний дизайн пристроїв
ОХОРОННА КОМПАНІЯ МЕГА-ЛАДОН
Ми подбаємо про Вашу безпеку
Більше 11 років роботи
За роки своєї роботи нам вдалося відточити всі процеси і, спираючись на досвід, ми здатні гарантувати нашим клієнтам сервіс найвищої якості
Високий професіоналізм
Всі наші співробітники є досвідченими і кваліфікованими фахівцями, регулярно проходять навчання і сертифікацію
Перевірене
обладнання
Ми завжди ретельно обираємо партнерів, з якими співпрацюємо, а також тісно взаємодіємо з нашими клієнтами, отримуючи від них відгуки про роботу охоронних систем. Це дозволяє використовувати в роботі тільки найкраще обладнання.
Нам довіряють
Ми охороняємо спокій сімей і бізнесу, серед наших клієнтів елітний квартал Новопечерські Липки, OTP Leasing, Інтергал-буд і багато інших.
Замовте безкоштовну консультацію
Залиште ваші контактні дані,
наш фахівець зв'яжеться з вами якнайшвидше
Питання та відповіді
Скільки часу займає монтаж охоронної сигналізації?
Наші інженери зв'яжуться з вами для визначення зручної дати і часу для установки охоронної системи. Фахівці нашої компанії встановлять обладнання за лічені години. Також вас проконсультують і підкажуть як користуватися сигналізацією і мобільним додатком так, що б це було максимально зручно і можливості системи були використані на всі 100%.
Скільки часу займає монтаж пожежної сигналізації?
Тривалість монтажу пожежної сигналізації залежить від розміру об'єкта і технічного завдання. Відповідно до нашого досвіду можна сказати, що найчастіше монтаж виконується протягом одного дня. Монтаж пожежної сигналізації під ключ (проектування, монтаж, підключення, проведення навчання) займе 3 дні.
Чи фіксується матеріальна відповідальність компанії в договорі?
Так, матеріальна відповідальність прописується. Фактичний розмір виплати залежить від ступеня збитку. Щоб дізнатися подробиці, зверніться до наших фахівців з відділу продажів за телефоном (067) 827-13-36.
Чи існують знижки і акційні пропозиції?
В даний момент діє спеціальна пропозиція при установці Ajax StarterKit. За подробицями зверніться до наших фахівців за телефоном (067) 11 33 949.
Як швидко на об'єкт приїжджає охорона?
Протягом якого прибуває група реагування, залежить від розташування об'єкта. Середній час реагування знаходиться в діапазоні 4-8 хвилин. Щоб розрахувати час прибуття на ваш об'єкт, зателефонуйте (067) 11 33 949 і наш фахівець проконсультує вас.
Чи проводиться монтаж у вихідні та свята?
Так, ми проведемо монтаж в будь-який зручний для вас день. Наші інженери зв'яжуться з вами для визначення зручної для вас дати і часу для установки обладнання. Монтаж буде проведено протягом декількох годин.
Яким способом можна оплачувати послуги компанії?
Ви можете сплачувати будь-яким зручним для вас способом. Для розрахунку ви можете використовувати оплату готівкою, картки будь-яких банків України, розрахунковий рахунок.
Чи будуть датчики реагувати на домашніх тварин?
Якщо у вас є домашні тварини, будь ласка, повідомте про це наших інженерів. Наш фахівець проведе потрібні налаштування, після чого датчики руху не будуть реагувати на домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см.
Чи можна встановити сигналізацію і не пошкодити ремонт в квартирі?
Так, якщо використовувати бездротові системи безпеки (у випадку з охоронною сигналізацією). На жаль, це не поширюється на установку систем пожежної безпеки, але наші фахівці зроблять установку і монтаж професійно, чисто та акуратно.
Яке обладнання ви встановлюєте?
Фахівці компанії Мега-Ладон використовують в роботі сертифіковане обладнання високої якості. Працюємо тільки з провідними, перевіреними виробниками.
Якщо я живу за межами Києва, я можу бути вашим клієнтом?
Так звичайно. Ми працюємо у всіх районах Києва і Київської області.
Що робити, якщо ми з сім'єю поїхали у відпустку і забули поставити будинок під охорону?
Ви можете в будь-яку хвилину поставити об'єкт під охорону за допомогою мобільного додатку. Також, в додатку доступна опція настройки нагадувань про необхідність поставити/зняти з охорони. Ви можете управляти системою швидко і за допомогою декількох торкань
Які документи потрібні юридичній особі для укладення договору з вами?
Перелік документів для юридичної особи: копія Виписки/або витягу; копія Свідоцтва/витягу ПДВ (за наявності);
ІПН; копія Договору оренди/право власності; Реквізити (р/р, банк, МФО, місцезнаходження банку); адреса для листування; конт. тел. юр. особи,
e-mail, ПІБ та конт. тел. осіб, вказаних в Договорі; ПІБ Директора.
Які документи потрібні ФОП для укладення договору з вами?
Перелік документів для ФОП: копія Виписки/або витягу; копія Свідоцтва/витягу платника єдиного податку (за наявності); копія паспорта (1,2 стор., сторінка реєстрації); копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків; копія Договору оренди/право власності; реквізити (р/р, банк, МФО, місцезнаходження банку); адреса для листування; конт. тел. ФОП, e-mail, ПІБ та конт. тел. осіб, вказаних в Договорі.
Які документи потрібні фізичній особі для укладення договору з вами?
Перелік документів для фізичної особи: копія паспорта (1,2 стор., сторінка реєстрації); копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків; копія Договору оренди/право власності; адреса для листування; конт. тел. громадянина, e-mail, ПІБ та конт. тел. осіб, вказаних
в Договорі.
Зворотній зв'язок
Мега-Ладон